top of page
teknos_opas_maalijatteelle_1920x500px_edited.jpg

Daj się zainspirować!

Rozpal miłość do swojego domu na nowo.

Oszałamiająca kolekcja Colour Your Story zawiera 105 ponadczasowych kolorów do wnętrz, wyselekcjonowanych przez naszych projektantów barw z szeokiej gamy kolorów do wnętrz Teknos. Ich czyste, proste barwy i żywe odcienie można z łatwością stosować do różnych stylów dekoracyjnych. Z powodzeniem możesz je zastosować do wszystkich powierzchni w domu – od podłogi po sufit.
Kolekcja Colour Your Story jest podzielona na pięć różnych motywów i każdy z nich opowiada swoją własną historię. Nazwy motywów oraz kolorów czerpią inspiracje z nordyckich krajobrazów i skandynawskiego stylu. Pozwól nowym kolekcjom kolorów Teknos ożywić Twój osobisty styl - i rozpal miłość do swojego domu na nowo.

NORDIC PHENOMENA

Nordic Phenomena to kolekcja chłodnych, spokojnych barw z odcieniami niebieskiego i zielonego. Świetnie sprawdzą się one w budowaniu przestrzeni inspirowanej klimatem północy. Odcienie orzeźwiającej wody i starodawnych lasów przeniosą Cię bliżej natury, generując spokojną i sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę.

COZY WEEKEND
 

Kolekcja kolorów Cozy Weekend to ciepłe i neutralne odcienie. Idealnie sprawdzają się do tworzenia przyjaznej i przytulnej atmosfery. Ciepłe odcienie bieli można wykorzystać do zmiękczenia innych odcieni, nadając w ten sposób przestrzeni przyjemny i domowy charakter.

bottom of page