Daj się zainspirować!

Helvetica Light to wysoka i wąska czcionka, która dobrze sprawdza się na prawie każdej stronie.

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

Rozpal miłość do swojego domu na nowo

Oszałamiająca kolekcja Colour Your Story zawiera 105 ponadczasowych kolorów do wnętrz, wyselekcjonowanych przez naszych projektantów barw z szeokiej gamy kolorów do wnętrz Teknos. Ich czyste, proste barwy i żywe odcienie można z łatwością stosować do różnych stylów dekoracyjnych. Z powodzeniem możesz je zastosować do wszystkich powierzchni w domu – od podłogi po sufit.
 

Kolekcja Colour Your Story jest podzielona na pięć różnych motywów i każdy z nich opowiada swoją własną historię. Nazwy motywów oraz kolorów czerpią inspiracje z nordyckich krajobrazów i skandynawskiego stylu. Pozwól nowym kolekcjom kolorów Teknos ożywić Twój osobisty styl - i rozpal miłość do swojego domu na nowo.

NORDIC PHENOMENA

Nordic Phenomena to kolekcja chłodnych, spokojnych barw z odcieniami niebieskiego i zielonego. Świetnie sprawdzą się one w budowaniu przestrzeni inspirowanej klimatem północy. Odcienie orzeźwiającej wody i starodawnych lasów przeniosą Cię bliżej natury, generując spokojną i sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę.

COZY WEKKEND

Kolekcja kolorów Cozy Weekend to ciepłe i neutralne odcienie. Idealnie sprawdzają się do tworzenia przyjaznej i przytulnej atmosfery. Ciepłe odcienie bieli można wykorzystać do zmiękczenia innych odcieni, nadając w ten sposób przestrzeni przyjemny i domowy charakter.